0
Oferta Poradni Dietetycznej

Konsultacja i dieta on-line

Dzięki konsultacji i odpowiednio przygotowanej diecie jesteś w stanie zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, co pozwoli Ci osiągnąć zamierzony cel i poprawić własne zdrowie oraz samopoczucie na co dzień.

Jeżeli nie chcesz wychodzić z domu a masz jakikolwiek problem:
– z utrzymaniem prawidłowej masy ciała (nadwaga, otyłość czy niedowaga),
– ze zdrowiem (wszelkie choroby lub dolegliwości związane z dietą np. cukrzyca typu 2, hipercholesterolemia, refluks, hiperinsulinemia itp.),
– z alergią lub nietolerancją pokarmową,
– ze zmianą dotychczasowych nawyków żywieniowych,
lub potrzebujesz zwiększyć swoją odporność poprzez zdrową dietę, zapraszam do skorzystania z miesięcznej opieki dietetycznej on-line.

Pierwsza konsultacja w ramach pakietu polega na zebraniu dokładnego wywiadu zdrowotno-żywieniowego za pośrednictwem ankiety on-line, którą możesz w wygodny sposób wypełnić na komputerze lub w specjalnej aplikacji na telefonie, na podstawie której w ciągu trzech dni przygotuję i wyślę mailowo komplet wstępnych zaleceń dietetycznych. Następnie umawiamy się na dodatkową rozmowę (telefoniczną/na FaceTime/Zoom czy przez Skype) abym mogła rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na pytania i doprecyzować szczegóły dalszej współpracy.

W zależności od wybranej przez Ciebie opcji, nasza dalsza współpraca opiera się na regularnym kontakcie, wdrażaniu nowych zaleceń dietetycznych w życie i motywacji z mojej strony, abyś dał/a radę zrealizować wyznaczony sobie cel.