0
Metamorfoza Kasi

15 kg mniej!

Przychodzi taki czas w życiu osoby z nadwagą, że musi powiedzieć “stop”. Im wcześniej to się się wydarzy – tym lepiej. Mój plan był jasny – schudnąć przynajmniej 10 kg! (udało się 15 kg!!!)

Osobiście nie lubię pojęcia “dieta”, kojarzy się bowiem dość restrykcyjnie, a menu układane przez p. Małgorzatę było (i mówię to z całą stanowczością) przepyszne.Choć wymagało dyscypliny w przygotowywaniu posiłków, to zdecydowanie warto! 

Pamiętam, że przed każdym spotkaniem z p. Małgorzatą byłam ciekawa co smacznego zjem w przyszłym tygodniu, a spadająca waga motywowała do dalszej pracy nad sobą!

Choć osiągnęłam swój cel to należy wspomnieć o efekcie ubocznym wizyt w Balance Dietetyk – całkowita zmiana nawyków żywieniowych! Obecnie moja półka książek kucharskich powiększa się o przepisy na dania zdrowe i naturalne, a codzienna dieta bogata jest w warzywa i owoce.

Należy dodać, że moi znajomi i rodzina, którzy wcześniej nie mogli uwierzyć, że spaghetti można przyrządzić dietetycznie a słodkości nie muszą wcale tuczyć – teraz proszą o przesłanie przepisów 🙂

Decyzja o skorzystaniu z porad p. Małgorzaty była jedną z moich najlepszych decyzji w życiu! Jestem po prostu szczęśliwsza 🙂

Katarzyna Trząsalska

waga początkowa: 71 kg → osiągnięty cel: 56 kg