0
Balance Dietetyk
Oferta Poradni Dietetycznej

Indywidualna kuracja odchudzająca

Proces zrzucenia zbędnych kilogramów nie musi kojarzyć się z ciężką pracą i głodówką. Z moją pomocą przekonasz się, że dieta odchudzająca potrafi być smaczna, sycąca i nieskomplikowana.

Przygotowałam dla Ciebie kompleksowy program odchudzający, który pozwoli Ci znowu pewnie poczuć się we własnym ciele!

Na czym to polega?

Zaczynamy od pierwszego spotkania w gabinecie, gdzie mamy przestrzeń na wspólną rozmowę. To właśnie podczas pierwszej wizyty mam czas, aby bliżej przyjrzeć się Twojej relacji z jedzeniem, zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami oraz wypytać o codzienne przyzwyczajenia, gusta smakowe i wszelkie aspekty, które mają ułatwić naszą dalszą współpracę.

Oczywiście poświęcamy także czas na przeprowadzenie i omówienie analizy składu ciała oraz wyznaczenie na tej podstawie satysfakcjonującego celu, do którego dążymy. Dodatkowo omawiamy i podsumowujemy podstawowe zalecenia dietetyczne, które z moją pomocą zaczniesz wcielać w codzienne życie.

Od tego momentu spotykamy się regularnie (częstotliwość spotkań ustalamy indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb), aby móc na bieżąco śledzić spadki na wadze (dzięki profesjonalnym analizom składu ciała), podsycać motywacje i modyfikować jadłospis dostosowując go do aktualnego etapu kuracji.

Zawsze powtarzam, każda zmiana to PROCES, a więc przygotuj się, że nad pewnymi słabymi punktami trzeba nieraz popracować nieco dłużej, aby nowy sposób działania wszedł w nawyk. Uwierz mi, zainwestowana energia naprawdę procentuje – będziesz w stanie odczuć to w postaci dobrego samopoczucia na co dzień!

Nasze wspólne spotkania podczas wizyt kontrolnych są doskonałą okazją do nauki zasad zdrowego odżywiania i umożliwiają zweryfikowanie Twoich dotychczasowych poglądów na temat diety oraz zdrowego stylu życia.

Po osiągnięciu wymarzonego celu przeprowadzę Cię przez okres stabilizacji wagi, który gwarantuje utrzymanie wypracowanej sylwetki, bez efektu jo-jo. To bardzo ważny etap, w którym wyprowadzę Twój organizm z diety. Nierzadko, to właśnie ten okres decyduje o tym, czy zmiany, które udało się wcielić w życie, zostaną z Tobą na dłużej.

Podsumowując:

Zaplanowanie diety, zawsze poprzedza przeprowadzenie dokładnego wywiadu zdrowotno-żywieniowego, podczas którego zbieram szczegółowe informacje na temat:

  • Twoich ewentualnych problemów zdrowotnych
  • aktualnych wyników badań lekarskich (profil lipidowy, poziom glukozy, insuliny, poziomy hormonów itp.)
  • dotychczasowych nawyków żywieniowych
  • prowadzonego stylu życia i poziomu aktywności fizycznej
  • preferencji i gustów smakowych.

Pamiętaj! Podczas Naszej współpracy kładę nacisk przede wszystkim na wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, które są podstawą dla zachowania zdrowia i szczupłej sylwetki!

Jeżeli masz ochotę zobaczyć kilka przykładowych metamorfoz osób, które schudły z moją pomocą sprawdź!