0
Metamorfoza Katarzyny

17 kg mniej! 

Zaczęłam się odchudzać w momencie, gdy małe dziecko zobaczyło na wadze trzy cyfrową liczbę i krzyknęło “ooo.. DUZIO!!” 

 

Zaistniała sytuacja zmotywowała mnie do samodzielnej próby zrzucenia kilogramów. Niestety brak dostatecznej wiedzy na temat żywienia nie pozwolił mi na efektywną walkę z nadwagą. W ciągu dwóch lat zrzuciłam zaledwie 6 kg, co było zdecydowanie za mało.

Na wizytę u Pani Małgosi namówiła mnie córka, która sama jest pacjentką w poradni Balance. Gdy zobaczyłam jej efekty stwierdziłam, że zmiana nawyków żywieniowych jest kluczem do zgrabnej sylwetki. W każdej diecie zalecany jest zwiększony wysiłek fizyczny, co w moim przypadku było niemożliwe do wykonania, ze względu na problemy zdrowotne. Mimo wszystko, dzięki przepisom i fantastycznej motywacji ze strony Pani Małgosi wygrałam z dużą otyłością.

Dieta kojarzyła mi się z głodówkami, wiecznym burczeniem w brzuchu i litrami wypijanej wody, której nie znoszę. Okazało się, że moje obawy i skojarzenia były błędne. Podczas trwania kuracji nie było sytuacji, abym była głodna. Pani Małgosia bezbłędnie dobrała menu do moich upodobań oraz stylu życia. Udowodniła również, że dieta może być smaczna, a jedzenie świetną zabawą.

Osiągnięty cel motywuje mnie do dbania o zdrową sylwetkę oraz do tego, aby nie powrócić do poprzednich nawyków. Teraz mogę cieszyć się lżejszym życiem, a ubrania w rozmiarze 50 zniknęły z mojej szafy na dobre!

Dziękuję!

Kasia
waga początkowa: 99 kg → osiągnięty cel: 82 kg