0
Metamorfoza Pana Michała

16 kg mniej w 3 miesiące!

Przygoda z Poradnią dietetyczną „Balance” zaczeła się na fali postanowień noworocznych.Na Panią Małgorzatę trafiłem w internecie po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii. Mój przypadek również je potwierdza!

Żyjąc w przeświadczeniu, że tylko sport będzie furtką do szczupłej sylwetki, wylewałem hektolitry potu na treningach kolarskich i siłowni bez spektakularnych efektów. Współpracę z Panią Małgorzatą zaczeliśmy od 96 kg i stwierdzenia „Panie Michale jest Pan bardzo zapuszczony” czego do końca nie byłem świadomy.

Cały projekt dotyczył zrzucenia 10 kg i jednocześnie nie polegał na „byciu na diecie” tylko na zmianie stylu odżywiania. Pewien aspekt życia poddany był znaczącej rewolucji. Lodówka stała się zielona, przeorganizowana została logistyka zakupów i gotowania. Pani Małgorzata przygotowała smaczne menu uwzględniając również smakowe „zachcianki” i regularne treningi. Efekt końcowy po 3 miesiącach to 16 kg w dół osiągając tym samym wynik okrągłych 80 kg.

Otaczający mnie ludzie wiąż przecierają oczy widząc metamorfozę, a moje samopoczucie jest zdecydowanie lepsze niż przed rozpoczęciem diety. Pod względem sportowym również znaczący krok do przodu!

Michał

waga początkowa: 96 kg → osiągnięty cel: 80 kg