0

12 kg mniej w 3 miesiące!

Kiedy weszłam na wagę i pokazała 76kg… lekko się przeraziłam. Poza tym zaczęłam się źle czuć w swoim ciele, doszło nadciśnienie i wtedy postanowiłam, że czas aby coś zrobić.

Poza tym zaczęłam się źle czuć w swoim ciele, doszło nadciśnienie i wtedy postanowiłam, że czas aby coś zrobić. Dodatkową motywacją był zbliżający się ślub mojej córki.

Pierwsze 2 kilo poszło szybko, ale chodziłam głodna i gubiłam się ile, co i kiedy mogę jeść. Przypadkowo znajoma, u której widziałam super efekty diety, poleciła mi Panią Małgosię i tak się zaczęły nasze co dwutygodniowe spotkania:)
To co mnie zdziwiło najbardziej to to, że wcale nie byłam głodna i regularnie musiałam jeść. Dodatkowo wszystkie posiłki były bardzo dobre i co ważne bardzo szybkie w przygotowaniu. Z czasem weszło mi to w krew i czułam się coraz lepiej, a każda wizyta pokazywała mniej kg na wadze:) co dodatkowo motywowało:)

Odstawiłam leki na nadciśnienie, jestem, lżejsza no i szczęśliwsza, a nowy styl jedzenia wszedł na stałe do mojego życia.

Wiem, że sama nie dałabym rady i jestem b. wdzięczna za pomoc jaką uzyskałam. 

Dwie najważniejsze rzeczy, które doprowadziły mnie do celu to konsekwencja i zastosowanie się do wskazówek Pani Małgosi! TO PROSTE! 🙂

Monika

waga początkowa: 76 kg → waga końcowa: 64 kg